Usługi konsultingowe w zakresie finansowania Przedsiębiorstw

Financial Partner AAB Sp. z o.o. to Spółka, która opracuje dla Państwa program/strategię finansowania działalności Państwa Firmy, którego celem będzie dobranie optymalnego modelu finansowego dla: Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie finansowe oraz przeprowadzić proces pozyskania finansowania. Współpracujemy z większością instytucji finansowych.

Usługi konsultingowe w zakresie doradztwa finansowego dla Przedsiębiorstw

Financial Partner AAB Sp. z o.o. pomoże Państwu zweryfikować sytuację rynkową i dobrać optymalne rozwiązanie oraz przeprowadzi proces pozyskania kapitału obcego. Proponujemy współpracę w następujących dziedzinach: Opierając się na własnej wiedzy i doświadczeniu ułatwimy zarządzanie finansową stroną podejmowanych przez Państwa przedsięwzięć.
Nasi partnerzy:

Atuty Financial Partner AAB


Kim jesteśmy

FINANCIAL PARTNER AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą osobom indywidualnym pomoc w wyborze i realizacji kredytów hipotecznych oraz doradztwo i pozyskiwanie środków dla firm. Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER AAB jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług. Realizujemy to zadanie współpracując z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Naszym zadaniem jest dostarczenie aktualnych i profesjonalnie opracowanych informacji o takich produktach jak:

Szukasz informacji o tych produktach - budujesz dom, kupujesz mieszkanie, potrzebujesz środki na działalność... napisz maila na biuro@finpartner.pl lub zadzwoń: tel. +48 503 964 196 lub +48 693 345 183.


Aktualności