FINANCIAL PARTNER AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą osobom indywidualnym a także przedsiębiorcom bezpłatną pomoc w wyborze i realizacji kredytów hipotecznych i gospodarczych oraz leasingu. Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług.

Większość naszych klientów pochodzi z poleceń, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi oraz atrakcyjności posiadanej oferty kredytowej. Nasi doradcy stanowią kadrę specjalistów zajmujących się wyłącznie realizacją kredytów. Stawiamy na specjalizację wychodząc z założenia, że należy być specjalistą w danej dziedzinie. Jednocześnie zapewniamy również kompleksową pomoc przy wyborze przedmiotu kredytowania i pomoc w załatwianiu formalności z nim związanych.

Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się bankami kredytującymi nieruchomości oraz z większością banków, które oferują finansowanie dla przedsiębiorców. Osoby fizyczne korzystające z naszych usług uzyskują kompleksową obsługę w trakcie realizacji wniosku kredytowego, począwszy od etapu wyboru kredytu hipotecznego optymalnie dostosowanego do ich potrzeb, poprzez przeprowadzenie wniosku w banku wraz z podpisaniem umowy, skończywszy na pomocy po uruchomieniu kredytu.

Jednym z elementów naszej pracy jest obsługa kredytobiorców w ramach współpracy z deweloperami i firmami pośredniczącymi w sprzedaży nieruchomości. Większość przekazywanych z tych źródeł klientów, to osoby oczekujące wysokiej jakości obsługi w miejscu i czasie dla nich dogodnym oraz maksymalnej pomocy w trakcie realizacji kredytu. Fakt, iż nasi doradcy są polecani w gronie znajomych i bliskich tych osób, stanowi najlepszą ocenę jakości ich pracy.

Jeśli zależy Państwu na otrzymaniu najlepszej oferty kredytów w połączeniu z wysoką jakością obsługi, na pewno współpraca z FINANCIAL PARTNER będzie korzystnym rozwiązaniem.

Nasi partnerzy:

Atuty Financial Partner AAB


Kim jesteśmy

FINANCIAL PARTNER AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą osobom indywidualnym pomoc w wyborze i realizacji kredytów hipotecznych oraz doradztwo i pozyskiwanie środków dla firm. Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER AAB jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług. Realizujemy to zadanie współpracując z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Naszym zadaniem jest dostarczenie aktualnych i profesjonalnie opracowanych informacji o takich produktach jak:

Szukasz informacji o tych produktach - budujesz dom, kupujesz mieszkanie, potrzebujesz środki na działalność... napisz maila na biuro@finpartner.pl lub zadzwoń: tel. +48 503 964 196 lub +48 693 345 183.


Aktualności