ZAPROSZENIE

do współpracy z Financial Partner dla Biur Pośrednictwa Nieruchomości i Deweloperów

Proponujemy możliwość nawiązania współpracy w zakresie obsługi Państwa klientów ubiegających się o finansowanie zakupu nieruchomości poprzez kredyty hipoteczne, leasing nieruchomości.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu omówienia warunków współpracy: biuro@finpartner.pl


ZAPROSZENIE

do współpracy z Financial Partner dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy jako niezależni doradcy ds. kredytów

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu omówienia warunków współpracy: biuro@finpartner.pl

Nasi partnerzy:

Atuty Financial Partner AAB


Kim jesteśmy

FINANCIAL PARTNER AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą osobom indywidualnym pomoc w wyborze i realizacji kredytów hipotecznych oraz doradztwo i pozyskiwanie środków dla firm. Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER AAB jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług. Realizujemy to zadanie współpracując z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Naszym zadaniem jest dostarczenie aktualnych i profesjonalnie opracowanych informacji o takich produktach jak:

Szukasz informacji o tych produktach - budujesz dom, kupujesz mieszkanie, potrzebujesz środki na działalność... napisz maila na biuro@finpartner.pl lub zadzwoń: tel. +48 503 964 196 lub +48 693 345 183.


Aktualności