Bezpłatne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych

Oferujemy Państwu pomoc zespołu całkowicie niezależnych doradców kredytowych, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji kredytów hipotecznych, jak i solidne wykształcenie w tej dziedzinie. Nasza pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego jest całkowicie bezpłatna, ale co najistotniejsze nie wpływa również na koszt uzyskania kredytu przez Klienta w banku, za naszym pośrednictwem. W większości przypadków mamy możliwość negocjowania lepszych warunków dla Klienta, który korzysta z naszej pomocy, od tych, które otrzymałby trafiając do banku sam.

Naszym zadaniem jest nie tylko pomoc w uzyskaniu kredytu, ale przede wszystkim wybór i negocjowanie najlepszych warunków dla Klienta, uwzględniając jego preferencje i sytuację finansową. Dysponujemy ofertą większości banków, z którymi posiadamy umowy o współpracy, dzięki czemu możemy proponować całą paletę dostępnych w danym momencie rozwiązań kredytowych na rynku – czyli kredyty indeksowane i denominowane do euro, kredyty we franku szwajcarskim, w PLN, oraz kredyty z dopłatami „Rodzina na Swoim”. Osoby fizyczne korzystające z naszych usług uzyskują kompleksową obsługę w trakcie realizacji wniosku kredytowego począwszy od etapu wyboru kredytu hipotecznego optymalnie dostosowanego do ich potrzeb, poprzez przeprowadzenie wniosku w banku wraz z podpisaniem umowy, skończywszy na pomocy po uruchomieniu kredytu.

Każdy z naszych Klientów otrzymuje pełną analizę rynku, uwzględniającą jego preferencje i możliwości kredytowe i w konsekwencji wybiera najlepsze dla siebie rozwiązanie. Nasza obsługa polega na przejęciu całego procesu kredytowego, począwszy od pomocy w kompletacji dokumentów - również pomoc w negocjacji cen nabywanych nieruchomości - aż do podpisania umowy z bankiem. Naszym Klientom zapewniamy dodatkowo bezpłatne wsparcie w obsłudze kredytu po jego uruchomieniu.


Szanujemy czas naszych klientów, dlatego miejsce i czas spotkania zależy tylko od indywidualnych uzgodnień.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.


Usługi konsultingowe w zakresie finansowania działalności Deweloperów oraz Wspólnot Mieszkaniowych

Financial Partner AAB Sp. z o.o. to firma, która opracuje dla Państwa program/strategię finansowania przedsięwzięć na rynku budownictwa mieszkaniowego oraz nieruchomości komercyjnych, którego celem jest wynajem, zakup bądź sprzedaż obiektów związanych z:

Pomożemy Państwu dobrać optymalne rozwiązanie finansowe oraz przeprowadzić proces pozyskania i negocjacji finansowania inwestycji. Oferta przeznaczona jest w szczególności dla:

Nasi partnerzy:

Atuty Financial Partner AAB


Kim jesteśmy

FINANCIAL PARTNER AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą osobom indywidualnym pomoc w wyborze i realizacji kredytów hipotecznych oraz doradztwo i pozyskiwanie środków dla firm. Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER AAB jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług. Realizujemy to zadanie współpracując z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Naszym zadaniem jest dostarczenie aktualnych i profesjonalnie opracowanych informacji o takich produktach jak:

Szukasz informacji o tych produktach - budujesz dom, kupujesz mieszkanie, potrzebujesz środki na działalność... napisz maila na biuro@finpartner.pl lub zadzwoń: tel. +48 503 964 196 lub +48 693 345 183.


Aktualności