Usługi w zakresie doradztwa oraz realizacji kredytów hipotecznych dla osób indywidualnych

Financial Partner AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą klientom indywidualnym pomoc w wyborze i realizacji kredytów, w szczególności specjalizujemy się w realizacji:

Oferujemy również doradztwo oraz realizację:

Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług. Większość naszych klientów pochodzi z poleceń, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi oraz atrakcyjności posiadanej oferty kredytowej. Nasi doradcy stanowią kadrę specjalistów zajmujących się wyłącznie realizacją kredytów.  Czytaj dalej...

Nasi partnerzy:

Atuty Financial Partner AAB


Kim jesteśmy

FINANCIAL PARTNER AAB Sp. z o.o. jest firmą finansową oferującą osobom indywidualnym pomoc w wyborze i realizacji kredytów hipotecznych oraz doradztwo i pozyskiwanie środków dla firm. Stawiając na profesjonalizm i specjalizację, opieramy się na stabilnym zespole pracowników. Ideą FINANCIAL PARTNER AAB jest kreacja partnerskich i długotrwałych relacji z osobami i firmami korzystającymi z naszych usług. Realizujemy to zadanie współpracując z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Naszym zadaniem jest dostarczenie aktualnych i profesjonalnie opracowanych informacji o takich produktach jak:

Szukasz informacji o tych produktach - budujesz dom, kupujesz mieszkanie, potrzebujesz środki na działalność... napisz maila na biuro@finpartner.pl lub zadzwoń: tel. +48 503 964 196 lub +48 693 345 183.


Aktualności